منو
Your Cart

چرا شومینه برقی؟

چرا شومینه برقی را انتخاب کنیم؟

بدون نیاز به هیزم و گاز:

برای کنترل حرارت یک شومینه برقی دیگر نیازی به تهیه هیزم نمی باشید، سوختن چوب در شومینه امری است که موجب کثیف کاری شده و همچنین انبار و نگهداری هیزم نیز در منزل سخت و دشوار می باشد. همچنین در شومنیه های گازی نیز می بایست هزینه زیادی بابت لوله کشی گاز و تعبیه دودکش متحمل شوید و مهم اینکه هر دو موجب آلودگی و مصرف اکسیژن خانه شما می شوند. بنابراین بر خلاف شومینه های گازی و هیزمی، شومینه های برقی با نمایش آتش کلاسیک و تأمین گرمایش مطلوب خانه شما هرگونه کربن مونوکسید، کربن دی اکسید، متان، فرمالدئید، نیتریک اکساید، بخارآب، اکسید نیتروژن، هیدروکربن و سایر آلاینده ها را حذف کرده، به این معنی که انتشار هرگونه آلودگی داخلی یا خارجی آن صفر است.

با داشتن شومینه های برقی زمان بیشتری را در کنار شومینه خود در کمال آرامش و امنیت دارید.

امنیت بالا:

دلایل متعددی وجود دارد که انواع شومینه برقی اعم از شومینه کلاسیک و شومینه مدرن بعنوان یکی از عناصر کلیدی تزئینات داخلی بحساب آید. اولین دلیل انتخاب از انواع شومینه برقی بعنوان سیستم گرمایشی امنیت و پاکیزگی آن است، طراحان و مهندسین شومینه برقی نهایت سعی و تلاش خود را بکار برده اند تا از تولید محصولات با بالاترین کیفیت، بیشترین بازدهی و حداکثر استانداردهای ایمنی ممکن در طراحی محصولات اطمینان حاصل نمایند. به لحاظ رعایت کلیه استانداردهای بین المللی در شومینه های برقی شما بدون نگرانی زندگی کنید، با آرامش خاطر بخوابید و دیگر نگران خطرات گاز گرفتگی شومینه های سنتی نباشید. همچنین بعلت وجود سیستم های تایمر قطع کننده اتوماتیک خطر آتش سوزی ناشی از حرارت بیش از حد لوازم الکتریکی کاهش یافته است. شومینه های برقی در شرایط استاندارد حرارت و گرمای کافی برای یک اتاق 40 مترمربع را تولید می کنند که بعلت سیستم خنک کنندگی در حالت کار خنک باقی می مانند. با وجود این حالت از خطرات صدمات سوختگی نیز کاسته شده است. پس اگر خواهان شومینه ای زیبا و بی نظیر هستید و امنیت نیز برای شما حائز اهمیت است ما به شما استفاده از شومینه های برقی را توصیه می کنیم.

استفاده راحت و آسان:

با داشتن یک شومینه هیزمی یا گازی زمانی که بخواهید مدل آن را تغییر دهید با سختی زیادی مواجه می شوید، در حالیکه شومینه های برقی به راحتی و تنها به یک خروجی برقی استاندارد نصب می شوند، نصب راحت و حمل آسان شومینه های برقی همانند یک اثر هنری، این امکان را برای شما فراهم می کند تا شما بتوانید آنها را به راحتی به مکان مناسب موردنظر جابجا کنید، طرحهای سنتی هیچوقت به این راحتی نبوده اند، همواره بنایی و سنگ تراشی در شومینه های سنتی هزینه و فضای خانه شما را به هدر می دهند، در حالیکه شومینه های برقی به راحتی اتاق را به یک فضای دنج و راحت تبدیل می کنند. بر روی هر سطحی قابل نصب می باشند و نیاز به هیچگونه دریچه و دودکش ندارند و به راحتی نصب می شوند. برای استفاده از شومینه های برقی کافی است آنها را به برق بزنید، کنار بنشینید و در نهایت آرامش از حس واقعی سوختن چوب لذت ببرید.

صرفه جویی در هزینه انرژی:

پول خود را هدر ندهید، با داشتن یک شومینه برقی از گرمایش محیط به راحتی استفاده کنید، تنها اتاقی که در آن هستید گرم کنید و با جلوگیری از گرم کردن اتاقهایی که کمتر از آن استفاده می کنید انرژی و پول خود را به هدر ندهید.

زمانیکه شومینه های گازی و هیزمی روشن هستند علاوه بر اینکه اثر مخربی دارند، حرارت زیادی را به خارج از خانه منتقل می کنند. شومینه های برقی نیاز به استفاده و مصرف هیزم یا سوخت فسیلی ندارند و با تبدیل تمام الکتریسیته به حرارت، انرژی مفید %100 دارند. شومینه های برقی برای آن دسته از مشتریان که نمی خواهند انرژی و گرمایش تولیدی را هدر دهند و یا عده ای که فقط به زیبایی چشم نواز و آرام بخش شعله توجه دارند و نمی خواهند هزینه ای بابت گرمایش بپردازند گزینه ایده آلی می باشد.

با شومینه های برقی زیبایی شعله آتش را برای چهار فصل خواهید داشت.

یعنی شومینه های برقی با صرفه جویی در انرژی و راندمان بالا فقط دوستدار محیط زیست نیستند! بلکه برای جیب شما نیز مفید هستند.

کیفیت هوا (سوخت پاک):

شومینه های امروزی کم کم در حال جدا شدن از سبک و سیاق شومینه های قدیمی هستند و با پیشرفت علم و تکنولوژی وارد عرصه جدیدی از فناوری شده اند و در راستای حرکت جهانی به سوی سوخت پاک و دوستدار محیط زیست، نحوه کار و تولید گرمایش آن نیز متفاوت تر شده است.

شومینه های سنتی بواسطه استفاده از سوخت های فسیلی از قبیل گاز و چوب، معایب زیست محیطی و آلایندگی فراوانی به همراه داشته و همواره دود و آلودگی به محیط انتقال داده و اکسیژن هوای خانه شما را به هدر می دادند، لکن تکنولوژی نوین، شومینه های الکتریکی یا همان شومینه های برقی را کم کم جایگزین شومینه های سنتی و شومینه های قدیمی با سوخت های فسیلی گاز یا چوب نموده و با این ابداع هرگونه دغدغه، نگرانی و استرس در این زمینه را مرتفع ساخته است.

شما می توانید شومینه های سنتی گازی و هیزمی و شومینه الکلی را کنار گذاشته و دکوراسیون داخلی خانه خود را با شومینه های برقی تکمیل نمائید و در عین حال باعث حفظ لطافت هوای خانه و موجبات زندگی شاداب و سالم را فراهم آورید و حس گرمی و نشاط را نیز در بین خانواده ها و دوستان خود حفظ نمائید. پس شومینه های قدیمی و سنتی خود را با شومینه های برقی مدرن به روز کنید، چرا که این شومینه ها شعله های تصادفی تولید کرده و تجربه یک نمایش آتش معتبر را به شما ارائه می دهند.

راندمان (بازده) بالا:

اساس کار شومینه های برقی آوالون ایجاد گرمایش از طریق سیستم الکتریکی است، یعنی فرآیند تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی است. شومینه های برقی برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی از یک هیتر برقی استفاده می کنند، عبور جریان برق از داخل مقاومت الکتریکی هیتر شومینه سبب تولید گرما می شود. لکن برای بهبود این امر تمامی شومینه های برقی با فن و هیتر قدرتمند طراحی شده اند تا اتاقهایی را که شما بیشترین اوقات خود را در آن سپری می کنید با استفاده از سیستم کانوکشن گرم نگه دارید.

اجرای سیستم کانوکشن در شومینه های برقی با استفاده از یک سیستم قوی بادبزن ارتقاء یافته است، بخاطر وجود سیستم دمنده هوا در شومینه برقی (معمولاً با دبی هوای 130 مترمکعب در ساعت)، هوای گرم در محیط خانه دائماً در حال چرخش بوده و کل محیط خانه با سیستم همرفت (کانوکشن) بطور یکنواخت گرم می شود.

در تکنولوژی های اخیر شعله های نمایشی شومینه های برقی، برای بازده و راندمان بالا از لامپهای LED استفاده می شود، لامپهای LED بدون داشتن جیوه به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک می کنند و با مصرف انرژی خیلی کم اثر شعله چندین برابر نیز دارند. در زمان استفاده از آن هزینه کمتری را خرج خواهید کرد. بنابراین، این عملکردها راندمان گرمایشی و حرارتی و نمایشی شومینه برقی را فوق العاده افزایش داده و بازده را در شومینه های برقی تقریباً 100% نموده است.

سبک و محیط:

شومینه های برقی در مدلهای کلاسیک و مدرن فراهم بوده و پیشرفت الکتریکی این شومینه ها یک سبک طراحی با سادگی مدرن و عملکرد سطح بالا را ارائه می دهد و پاسخگوی سبکهای مختلف و سلیقه های زیبای شماست. شما می توانید نمونه ای که با محیط و دکوراسیون داخلی خانه شما مناسب می باشد را انتخاب و سبک شخصی خودتان را پیاده کنید و مطمئن باشید با انتخاب شومینه های برقی به خانه خود هم گرما و هم شخصیت می دهید.

شومینه های برقی می توانند با حرارت یا بدون حرارت کار کنند که در این حالت شما این اجازه را دارید تا از یک نمایش ملایم آتش در طی تمام فصول سال استفاده کنید. بنابراین با داشتن شومینه های برقی گرمی و ظرافت را در هریک از اتاقهای خود تجربه کنید.