منو
Your Cart

شومینه گازی دیواری دوطرفه واسکا 150

36 ماه ضمانت
محصولات شومینه آوالون دارای ضمانت سه ساله می باشند
کیفیتی بی نظیر
بالاترین کیفیت در محصولات شومینه آوالون
محصولات سبز
محصولات شومینه آوالون بدون آلایندگی
تنوع محصولات
شومینه آوالون درای محصولات متنوعی می باشد
یکی از بهترین روش ها برای تکمیل دکوراسیون منزل و معماری داخلی و گرمایش فضای اتاقتان شومینه (Fireplace) است. شومینه های ال سی دی آوالون بصورت صاف یا فلت، دو طرفه و شومینه کنج دیوار قابل اجرا می باشند، شومینه گازی دیواری آوالون با طراحی و ساخت سفارشی قابل انجام بوده و شما می توانید با خرید شومینه گازی LCD آوالون در فضای خود صرفه جویی کنید. انواع شومینه دیواری گازی و شومینه کلاسیک و مدرن آوالون به شما این اجازه را می دهد که از مزایای آتش شومینه زیبا لذت ببرید.
ورود شما را به سایت شومینه گازی مدرن و کلاسیک آوالون خوش آمد می گوئیم. کارشناسان ما دوره های آموزشی مدیریت کیفیت و مدیریت رضایتمندی مشتری در سطح بین المللی را گذرانده اند و رضایتمندی مشتریان را سرلوحه فعالیتهای خویش می دانند.
شومینه گازی و انواع شومینه کلاسیک و مدرن آوالون علاوه بر اهمیت جامع به کیفیت، امنیت شما را نیز در نظر داشته و کلیه شومینه گازی دیواری تولیدی خود را بصورت دو جداره و با خدمات عایق بندی مطمئن و با کمترین آلایندگی ارائه می دهد. نصب شومینه گازی (Gas Fireplace) و برقی بعنوان بخشی از کار خدمات ماست که توسط کارکنان کارآزموده انجام گرفته و هرگونه اضطراب را از شما دور می کند. شما وقتی از انواع شومینه های گازی آوالون خرید را انجام می دهید ما تا آخرین مرحله از نصب و راه اندازی در کنار شما خواهیم بود.
همانطور که می دانید شومینه ها در دوره های مختلفی از زمان در خانه های شیک و مجلل ساخته می شده است و چه بسا در خانه های کوچک و آپارتمانی امروزی تعبیه شومینه های بزرگ و با عظمت میسر نبوده است، لکن کارشناسان شومینه آوالون طیف وسیعی از شومینه هایی را عرضه نموده اند که در هر خانه قابل استفاده و انجام است. شومینه با سبک و اندازه ای متفاوت حتی برای خانه های کوچک و آپارتمانی امروزی.
شعله های آتش منحصر بفرد شومینه های گازی آوالون در سراسر عرض و عمق بستر آتش مهیا بوده و شعله ای چشم نواز و خیره کننده ایجاد می نماید. شومینه گازی دیواری واسکا از انواع شومینه های دیواری شیک و شومینه شیشه ای دو طرفه است که خرید آن را به شما پیشنهاد می نمائیم.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی