منو
Your Cart

شومینه گازی دیواری یکطرفه میلو 150

36 ماه ضمانت
محصولات شومینه آوالون دارای ضمانت سه ساله می باشند
کیفیتی بی نظیر
بالاترین کیفیت در محصولات شومینه آوالون
محصولات سبز
محصولات شومینه آوالون بدون آلایندگی
تنوع محصولات
شومینه آوالون درای محصولات متنوعی می باشد
همانطور که می دانیم از قدیم الایام شومینه ها بعنوان یک عنصر دکوراسیونی مورد علاقه مردم و معماران بوده و در طی سالیان سال تغییرات و نقشه های متنوعی را به خود دیده است. اینک تکنولوژی نوین با برکنار گذاشتن شومینه سنتی و شومینه سنگی که معایب زیست محیطی و آلایندگی فراوانی به همراه دارند، شومینه های مدرن بدون آلایندگی و یا با کمترین آلایندگی را عرضه نموده است. انواع شومینه های گازی ال سی دی گرمایش را از طریق سوخت گاز تأمین می کنند و در مقایسه با انرژی های دیگر در ایران، سوخت گاز به مراتب ارزان ترین سوخت محسوب می شود، چرا که کشور ما یکی از مناطق مهم ذخایر گاز جهان محسوب می شود.
شومینه گازی ال سی دی و شومینه گازی کلاسیک مانند دیگر تولیدات شومینه گازی گروه صنعتی شومینه آوالون، دارای تجهیزات مشعل استاندارد و ترموکوپل از نوع ترموستات دار است که از نظر تولید گرما بهترین بوده و مهمترین نقش آن صرفه جویی در مصرف انرژی است. اساس تفکر ما علاوه بر بازده بالا و بدون آلاینده بودن شومینه های LCD گازی، صرفه جویی در فضای داخلی و دکوراسیون خانه شماست. این موارد و بسیاری از موارد ریز و درشت دیگر، مزیت های عمده استفاده از انواع شومینه ال سی دی و انواع شومینه مدرن دیواری نسبت به شومینه های کلاسیک زمینی و سایر شومینه های کلاسیک است.
شومینه دیواری مدرن به شما این اجازه را می دهد که از مزایای آتش شومینه لوکس لذت ببرید و همچنان بدون تأمین هیزم گرم بمانید و در کمال امنیت و آرامش واقعی قدم بردارید. شومینه های آوالون برای هر یک از موارد نیاز شما از جمله اهمیت بودجه، شومینه ی عاری از دود، یک نام تجاری معتبر، شومینه مدرن و کلاسیک، مجموعه ای گردآوری نموده و آنرا با انتخاب شما در خانه هایتان نصب و اجرا می نماید.
شومینه گازی دیواری مترو از سری شومینه ال سی دی یک طرفه و شومینه شیشه ای است که مکمل دکوراسیون خانه شما خواهد بود. شومینه آوالون با 36 ماه وارانتی برای انواع محصولات شومینه دیواری، شومینه مدرن جدید و شومینه کلاسیک گازی همواره در کنار شماست.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی