منو
Your Cart

در باره شومینه آوالون

شومینه آوالون در یک نگاه

گروه تولیدی و صنعتی شومینه آوالون از سال 1385 به منظور توليد، توزیع و پخش شومینه های برقی فعالیت خود را آغاز نمود و نهایتاً در تاریخ 10/12/1388 با ثبت رسمی شرکت فعالیت خود را بر تولید دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی پایه گذاری و رسماً فعالیت خود را تداوم بخشید.

گروه تولیدی و صنعتی شومینه آوالون با اعتقاد به ایجاد تنوع محصول مطابق نیاز مشتری اقدام به تولید شومینه های برقی، شومینه های گازی، شومینه های اتانولی، شومینه های تبخیری و باربکیو با بهره گیری از امکانات تجهیزاتی و پتانسیل نیروی انسانی متخصص نموده و توان تولید انواع شومینه های مدرن و کلاسیک را دارا می باشد. با توجه به سابقه طولانی در تولید انواع شومینه بعنوان اولین و تنها تولید کننده شـومینه هـای بـرقی مدرن و کـلاسیک در ایـران با تکنولوژی روز اروپا و آمریکا می باشد.

گروه تولیدی و صنعتی آوالون از همان آغاز با در پیش گرفتن سیاست طراحی و تولید محصولات ممتاز و متمایز و نوع آوری خاص در سطح ملی و جهانی با تلاش جهت حفظ و افزایش کیفیت، توانست به سرعت، اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی کسب کند.

اهتمام به نوآوری و خلاقیت، حفظ کیفیت برتر و تمایز در محصول و ارتباط مستمر با کارشناسان و مشاوران داخلی و بین المللی این صنعت، موجب گردیده تا شرکت با تداوم سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی، استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهره وری، تعالی سازمان، مدیریت ارتباط با مشتریان، شبکه های توزیع پیشرفته و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت را در دستور کار قرارداد. به نحوی که توانایی آتی شرکت را در ارائه محصولات و خدمات برتر افزایش دهد. این توانایی و قابلیتها شرکت را موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی ISO9001:2008 در مدیریت کیفیت و ISO10002:2004 در رضایتمندی مشتریان و استاندارد CE اروپا برای کیفیت برتر تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی نمود.

این شرکت عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران بوده و دارای بالاترین درجه نماد اعتماد الکترونیکی (دو ستاره) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز می باشد.

این شرکت بیش از پیش برای حفظ این اعتماد مشتریان نهایت تلاش خود را به کار خواهد برد.

شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل Info@Avalon.ir و یا شماره تلفن 02122757376 و 09121540553 با ما در میان بگذارید.