منو
Your Cart

حریم خصوصی

حفظ حریم شخصی کاربران

عمومی

این وب سایت (www.avalon.ir) توسط شرکت تجارت هوشمند آوالان(با نام تجاری شومینه آوالون) مدیریت می شود. سرور شبكه ما در مورد هر بازدید كننده از این وب سایت،‌ به صورت خودكار،‌ تركیب آدرسIP و نام دامنه بازدید كننده را شناسایی و ذخیره می كند. علاوه بر این، ممكن است توسط ما ابزارهای ردیابی خودكار مانند "كوكی (cookie) " نیز مورد استفاده قرار بگیرند. یك كوكی در واقع میزان كمی داده است كه هنگامی كه شما بخش های اصلی سایت را بازدید می كنید،‌ توسط سرور شبكه ما به مرورگر شبكه شما فرستاده می شود و استفاده از آن به ما كمك می كند كه بخش های مورد علاقه شما را در وب سایت خود بشناسیم. رایانه شما به صورت خودكار بجز در شرایطی كه تكنولوژی مسدود كننده موجود در برخی مرورگرها را فعال كرده باشید، هر بار كه شما وارد سیستم می شوید،‌ این اطلاعات را تهیه می كند‌. در واقع فعال كردن تكنولوژی مسدود كننده موجب ایجاد محدودیت در عملكرد و خدمات رسانی ما شده و در برخی موارد منجر به این می شود كه ما قادر به فراهم كردن بخشی از خدمات یا هیچ یك از خدمات مورد درخواست شما نباشیم. همچنین ممكن است ما تركیب آدرس IP و نام دامنه شما را با دیگر اطلاعاتی كه در اختیار ما گذاشته اید، گردآوری كنیم. شما این اطلاعات را وقتی كه به عنوان مثال،‌ برای ما ایمیلی می فرستید،‌ یك فرم ثبت نام و یا نظرخواهی را پر می كنید، درخواستی برای سرویس پشتیبانی مشتریان می دهید، به یك فرم تحقیقاتی پاسخ می دهید یا در مسابقات و برنامه های تبلیغاتی شركت می كنید،‌ در اختیار ما قرار می دهید.

مجموعه داده های شخصی و دیگر اطلاعات كاربر

اطلاعات جمع آوری شده در طول بازدید شما از وب سایت ممكن است برای

1- فراهم كردن پشتیبانی مشتری برای محصولات آوالون

2- تجهیز شما به اطلاعات مربوط به دانلود كردن آخرین نرم افزارها و اطلاعات به روز شده وب سایت

3- مرور برای تقویت محتویات و شمای كلی وب سایت

4- انجام تحقیقات

5- فعالیت های بازاریابی مربوط به محصولات و خدمات شرکت آوالون مورد استفاده قرار بگیرند.

به منظوری كه در بالا توضیح داده شد،‌ شركت ما ممكن است اطلاعات را با هر یك از شركت های همكار سهیم شود. اطلاعات ممكن است با شركت های دیگری كه به نظر ما برای برآورده شدن اهداف مذكور مناسب تشخیص داده می شوند نیز سهیم شوند. هر چند در چنین صورتی،‌ ما تلاش خواهیم كرد اطمینان حاصل كنیم كه گیرندگان این اطلاعات از آنها به هیچ منظور دیگری جز اهداف محدود تعیین شده توسط ما در محدوده رضایت شما استفاده نخواهند كرد و سعی خواهیم كرد اطمینان حاصل كنیم كه گیرندگان این اطلاعات از آنها در برابر استفاده افراد غیرمجاز كاملاً‌ جلوگیری خواهند كرد. این اطلاعات فقط در شرایط خاص اضطرار قانونی یا استعلام مراجع قانونی ممكن است در اختیار اشخاص دیگری قرار گیرد. به خصوص ما اطلاعات خصوصی شما را به هیچ شخص ثالثی نفروخته و اجاره نخواهیم داد (مگر به عنوان بخشی از كل دارایی یا فروش كسب و كارمان به عنوان یك جریان كلی).

برای مثال، ما درخواست اطلاعات می كنیم وقتی شما:

- به عنوان عضو جمع آنلاین ما ثبت نام كنید؛

- یك محصول یا سرویس خریداری كنید؛

- گارانتی یك محصول را ثبت كنید؛

- یك پرسشنامه تحقیقاتی را پر كنید؛

- در یك مسابقه یا برنامه های تبلیغاتی و ترویجی دیگر شركت كنید؛

- در خبرنامه یا لیست ایمیل ها عضو شوید؛

- در خواست اشتغال در آوالون

شما بنابر شرایطی كه در آن به سر می برید،‌ ممكن است امكان تقاضای دسترسی و اصلاح اطلاعات شخصی خودتان را در پرونده های ما داشته باشید. اگر این امكان را داشته و نسبت به این امر تمایل دارید و یا می توانید اصلاح یا حذف هر یك از اطلاعات شخصی تان را از ما بخواهید و یا اینكه هر گونه سوالی در باره منشور حریم خصوصی آوالون دارید،‌ لطفاً با ارسال ایمیل از طریق فرم نظرخواهی با ما تماس بگیرید.

شما با ارائه اطلاعات خود به ما،‌ در واقع در مورد استفاده از این اطلاعات به صورتی كه در بالا توضیح داده شد،‌ رضایت خود را اعلام كرده اید. امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. آوالون تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت100% تضمین كرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. آوالون مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیرقانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت. اگر با استفاده از اطلاعاتتان به شرحی كه ذكر شد،‌ موافق نیستید؛ ما به شما پیشنهاد می كنیم كه هر جا كه امكان پذیر بود،‌ از سیستم خارج شوید،‌ اگر در جستجوگر خود تكنولوژی مسدود كننده (blocking technology) دارید،‌ آن را فعال كنید یا عدم ارائه اطلاعات یا پرسشنامه را انتخاب كنید از طریق فرم نظرخواهی.

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك تحت نظارت آوالون نیستند و آوالون در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی آوالون نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

آوالون این حق را مطلقاً به صلاحدید خود و به تنهایی برای خود محفوظ می داند كه بدون هیچ هشدار یا اعلان قبلی، خط مشی حریم خصوصی آوالون را تغییر دهد. شما موافقید كه بعد از انجام این تغییرات، استفاده مستمر شما از این سایت می بایست تایید مثبت شما را در مورد تغییرات بوجود آورده و موافقت شما را برای همراهی و هم كران شدن با این تغییرات جلب نماید. در چنین شرایطی، آوالون به شما توصیه و پیشنهاد می كند كه این صفحه وب را برای مرور منشور حریم خصوصی آوالون بر روی سایت ملاحظه كنید.